Skip to main content

Neden Breathe Right® Burun Bandı?

Breathe Right® Burun Bandı nedir?

Breathe Right® Burun Bandı, yay benzeri, esnek bantlar içerir ve daha iyi hava akışıyla daha rahat nefes almanızı sağlamak için burnunuzu/burun deliklerinizi hafifçe kaldırıp açar.

Breathe Right® soğuk algınlığı, alerjiler ve burun kıkırdak eğriliğinden kaynaklanan burun tıkanıklığını anında giderir. Daha iyi bir uyku için horlamayı azalttığı klinik olarak gösterilmiştir. İlaç içermediğinden, Breathe Right® Burun Bandını ilaç tedavileri ile birlikte kullanabilirsiniz.

Breathe Right® Burun Bandı nasıl etki gösterir?

Breathe Right® Burun Bandı burun/burun deliklerini mekanik olarak dışarıdan hafifçe açan, ilaç içermeyen, reçetesiz bir üründür. Burun hava akış direncini azaltır ve nefes almayı kolaylaştırır. Breathe Right® egzersiz yaparken, uyurken, gündüz veya gece boyunca burnunuzdan daha rahat nefes almayı istediğiniz herhangi bir anda kullanılabilir. Yetişkinlerin ve çocukların cildine uygundur.

Doğru olanı alın!

En iyi sonuçlar için doğru ebadı kullanın. Küçük/orta burun bandı, burunların %75’ine uyar. Büyük burun bandı daha büyük burunlu yetişkinler içindir.

Nasıl Uygulanır?

Cildi temizleyin

Yapışkan bant, ıslak, yağlı veya nemlendirilmiş cilde iyi yapışmayacağı için, uygulamadan önce burnunuzu yıkayın ve kurutun.

Ebat önemlidir

Hangi bandın size uygun olduğuna karar vermenizi kolaylaştırmak için farklı ebatlar ve cilt hassasiyetlerine göre üretilmektedir.

Bandın konumu önemlidir

Burun/burun deliklerinizin dışa doğru genişlediği yerin tam üstüne bandın yapışkan tarafını yerleştirin.

Rahat nefes alın

Burnunuza yapıştırdığınız bandı sağlamlaştırmak için hafifçe ovun. Derin bir nefes alın. Şimdi daha rahat nefes alabilirsiniz.

Çıkarmak için

Yüzünüzü ılık su ile 10 dakika yıkayın, daha sonra bandın her iki tarafını nazikçe kaldırın ve çıkarın. İşte oldu!

Breathe Right® Burun Bandı Satış Noktaları

This site is registered on wpml.org as a development site.